Стил

0 453

Во среќно време од детството, малку луѓе сакаат да носат капи. Скоро секое дете се обидува да ја тргне омразената капа само по излегувањето од куќата. ОД ...

Новата 2018 година само што се приближува, но водечките светски дизајнери веќе подготвија многу изненадувања за loversубителите на убави и модерни чевли. Таа не игра ...
0 441

Чанти одамна се сметаа за стилски додаток. Тие ви дозволуваат да ја разредете сликата, да додадете кора од лимон и да ја покажете вашата индивидуалност. Модните трендови секоја година ...
0 431

Јакна е еден од основните предмети на женската гардероба, скоро нешто за сите сезони. Тие остануваат во мода оваа година, па време е да се купат ...
0 447

Фината коса не мора да биде ретка. Главната карактеристика на овој вид кадрици е тоа што не е лесно да се стилизираат. Нишките се заплеткани, па ...
0 429

Тешко е да се замисли зимата без таква удобна и функционална работа како долна јакна. Топлите јакни полнети со долу се појавија во 30-тите години на минатиот век, ...
0 420

Со почетокот на студеното време, секоја жена се обидува да ја ажурира својата гардероба. Во него мора да има место за палто. Заштитува од студено време, го нагласува стилот ...
0 396

Ако најважниот предмет на женската гардероба е фустан, тогаш здолништето зазема чесно второ место. Добро избрана ставка ќе помогне да се нагласи убавата ...
0 453

Фустанот е задолжителен предмет во гардеробата на секоја жена. Ја нагласува нејзината убавина, личност и шарм. Новата 2018 година сè уште не е пристигната, ...
0 397

Ние девојките многу често размислуваме дали треба да комбинираме оваа или онаа работа со овие панталони или со ...